Самий безшумний МРТ серед доступних.

Магнітний резонанс

Всі наші системи томографи оснащені програмами неконтрастної візуалізації і технології Piansissimo™ редукції акустичного шуму, що робить дослідження безпечним і тихим для ваших пацієнтів.

Брошура

Вбудовані візуальні ефекти покращують комфорт пацієнта, тим самим допомагають йому заспокоїтись.

МР-Театр*

МР-Театр - технологія дозволяє звести страх сканування до мінімуму, шляхом проекції на стінку тунелю різного роду відеороликів.

Брошура

*Доступно у Vantage Titan

RAW data

Успішні дослідження починаються із задовільненими пацієнтами.

Pianissimo

Унікальною особливістю Vantage Titan 3T є те, що ви ніколи його не почуєте. З технологією Pianissimo, томографу більше не потрібно бути гучним.

Переваги

Контрастуючи зображення, а не ваших пацієнтів.

Діагностика без використання контрастних речовин

Збільшення ризиків від використання допоміжних речовин призвело до зростання попиту на неконтрастні методи досліджень. Ми пропонуємо вам чотири класи таких послідовностей, що мінімізують ризики пацієнта та роблять зображення судин неймовірно якісними без використання контрасту.

Non-Contrast Imaging

Дозволяє робити більше, швидше, якісніше!

M-Power

Програмне забезпечення M-Power розробляється професіоналами для професіоналів. Пропонуючи інтуїтивно зрозумілий інтерфейс з яким обробка отриманих даних стає елементарною, як 1,2,3.

M-Power

Масштабованість

Можливість змінювати технічні параметри (16-ти канальну систему вдосконалити до 32-х канальної) та проводити фізичне оновлення системи без зрушення її з місця.

Технології


Vitrea® Extend

Масштабоване клінічне рішення призначене оптимізувати робочий процес.

  • Поліпшення клінічного робочого процесу та складання клінічних рішень за допомогою інтуїтивно зрозумілих інструментів і автоматизації
  • Масштабовані пакети дозволяють вибрати рішення, як для станції лікаря так і для клінічного закладу в цілому. А набори інструментів відповідають вашим потребам зараз і будуть відповідати в майбутньому
  • Vitrea® Extend пропонує таке початкове рішення, як "Пакет для одного користувача", який може бути розширено за рахунок внесення додаткових одночасно працюючих користувачів і клінічних програм
Vitrea Extend Increase Workflow
Vitrea Extend Increase Workflow