Canon Medical Systems
01135
Київ
вул. Григорія Андрющенка, 7/19
Olha.Runkova@inmedua.com
https://www.canon-medical.com.ua/img/header/Logo_Canon_Medical_Systems_2018.svg

Компанія Canon Medical Systems 16 червня 2018 року провела навчальний семінар з медичної радіології для українських радіологів приурочений до Дня медичного працівника


Для розповсюдження зверніться до нашої контактної особи Olha.Runkova@inmedua.com

Компанія Canon Medical Systems 16 червня 2018 року провела навчальний семінар з медичної радіології для українських радіологів приурочений до Дня медичного працівника

До Дня медичного працівника в рамках співробітництва в Київ приїхали авторитетні європейські фахівці з німецької клініки Charite, Берлін.

На семінарі українські лікарі дізнались про останні досягнення, міжнародні дослідження, інноваційні методи діагностики та лікування ракових захворювань.

Семінар під назвою «Сучасна візуалізація в онкології», який пройшов у готелі Hilton, відвідало понад 300 лікарів із різних куточків України. Організаторами заходу стала компанія Canon Medical Systems спільно з Онко Консалтинг Центром за підтримки Асоціації радіологів України, надавши вітчизняним фахівцям унікальну можливість дізнатися про останні досягнення, а також набувати нових знань «з перших рук».

Серед відвідувачів семінару були провідні українські лідери думок, а саме Дикан Ірина Анатоліївна, Мечев Дмитро Сергійович, Щербина Олег Володимирович, Розуменко Володимир Давидович, Чирков Юрій Едуардович, Дереш Наталія Володимирівна та інші.

Сьогодні, на жаль, Україна перебуває на другому місці в Європі за темпами поширення раку. Щорічно від цього захворювання в країні фіксують приблизно 90 000 смертельних випадків, з них 35 % складають люди працездатного віку. «Наш організм щохвилини сам бореться з раком. Тому що кожні 20 хвилин у нас виникає ракова клітина, але наш організм імунною відповіддю відразу видаляє ці ракові клітини. Коли ж імунітет дає збій, ці клітини можуть накопичуватися. Рак не болить. І на самих ранніх етапах, коли виникає одна клітина, потім 10 клітин, ми не знаємо, що в нас є таке захворювання» — зазначає Олексій Омельченко, лікар-радіолог, біофізик, нейрофізіолог, заступник завідувача відділення радіології Онко Консалтинг Центру, Київ.

Спікерами семінару виступили німецькі лікарі одного з найбільших університетських медичних комплексів у Європі Charite, які мають міжнародний досвід і досягнення у сфері діагностики та лікування ракових захворювань. Медичний комплекс відомий у світі, як інноваційний центр, що складається з понад 100 клінік та інститутів, які Об’єднані в 17 центрів. Щорічно Charite приймає 128 000 пацієнтів у своїх стаціонарах і майже 1 000 000 амбулаторно. Серед головних доповідачів були:

  • Бернд Хамм — професор, президент Берлінського товариства рентгенологів, почесний член Товариства радіологів Японії, президент Європейського конгресу радіологів, голова Ради директорів Європейського товариства радіології, почесний професор лікарні Японсько-Китайської дружби (Пекін), почесний член Корейського товариства радіології, керівник трьох об’єднаних відділень радіології клініки Шаріте, член Консультативної ради клініки Charite;
  • Домінік Гейзель — доктор медичних наук, Charite, Берлін;
  • Тімм Денеке — доктор медичних наук, Charite, Берлін;
  • Федеріко Коллетіні — доктор, рентгенолог радіологічного факультету Університетської лікарні Charite, Берлін;
  • Олександр Бауер — радіолог відділення радіології та кафедри ядерної медицини, Charite, Берлін;
  • Анжелос Гаціс — доктор, фахівець з інтервенційної радіології, клініка St. Georg, Лейпциг.

Під час семінару доповіді європейських спікерів носили суто практичний характер і чергувалися з дискусіями. Були розглянуті питання: диференціювання доброякісних і злоякісних уражень підшлункової залози, візуалізація метастазування печінки, особливості інтервенційної радіології, нові можливості МРТ діагностики простати та багато інших.

Обрана тематика є актуальною та важливою для України. Впровадження стратегії ранньої діагностики раку є провідним питанням для громадського здоров’я, адже це суттєво підвищує ефективність лікування. Перепони, що затримують діагностику ракових станів, мають бути ідентифіковані й оцінені, а ефективні стратегії, що включають інформування громади про можливі методи покращення діагностики та забезпечення доступу до своєчасного та високоякісного лікування, мусять бути впровадженні на різних рівнях надання медичної допомоги.

Головним завданням радіологів спільно з лікарями є підбір для кожного пацієнта найбільш придатного способу діагностики, який допоможе правильно оцінити характер патологічного процесу в організмі людини. Також треба врахувати, що тут важливим питанням є вибір обладнання, на якому працює лікар-радіолог. Інноваційне медичне діагностичне обладнання Canon Medical Systems дає змогу поставити діагноз на ранніх стадіях, що допомагає українським лікарям встановити точний діагноз та розпочати лікування без затримки. У такій спосіб можна врятувати пацієнта та набагато покращити рівень його життя.

Однак, найголовнішим питанням серед українського населення, як і раніше, залишаються культура здорового способу життя, інформованості та своєчасних візитів до лікаря. Адже, як відомо, легше запобігти хворобі, аніж її вилікувати.