Canon Medical Systems
01135
Київ
вул. Григорія Андрющенка, 7/19
pr@inmedua.com
https://www.canon-medical.com.ua/img/header/Logo_Canon_Medical_Systems_2018.svg

Обладнання Canon Medical для українських лікарень за програмою ґрантової допомоги по проектах людської безпеки «КУСАНОНЕ»


Для розповсюдження зверніться до нашої контактної особи pr@inmedua.com

Обладнання Canon Medical Systems для українських лікарень за програмою ґрантової допомоги по проектах людської безпеки «КУСАНОНЕ»

Уряд Японії пропонує ряд програм, які спрямовані на допомогу країнам, які перебувають у стані розвитку. Зокрема, це програма «Кусаноне», яка діє в Україні з 2002 року. Мета Програми — сприяння реалізації соціально спрямованих проектів, які пропонуються як неурядовими організаціями, так і організаціями місцевого самоврядування.

Програма «Кусаноне» працює таким чином, що вона забезпечує швидке і гнучке сприяння проектам розвитку. Саме тому вона має досить високий рейтинг.

За Програмою «Кусаноне» безвідплатна фінансова допомога надається неурядовим організаціям, закладам охорони здоров’я та початкової освіти, науково-дослідним інститутам та іншим неприбутковим організаціям задля реалізації проектів, які сприятимуть добробуту суспільства.

Єдина вимога для потенційних одержувачів ґрантів — неприбутковість організації, яка бере на себе виконання проектів розвитку. Право на фінансування Програмою «Кусаноне» мають усі проекти розвитку малого масштабу. Особлива увага приділяється таким напрямкам як: медична допомога, освіта, спорт, допомога малозабезпеченій і найбільш вразливій категорії населення, суспільний добробут, навколишнє середовище.

Одним із самих пріоритетних напрямків є постачання медичного обладнання лікувальним закладам. Компанія Canon Medical Systems (до 2018 року Toshiba Medical Systems) є активним учасником Програми «Кусаноне», пропонуючи сучасні ультразвукові апарати експертного класу лінійок Xario Platinum Series та Aplio Platinum Series.

З 2013 року було передано та встановлено обладнання у 14-ти лікарнях України, таких як Зборівська ЦРЛ Чортківська ЦКРЛ (Тернопільська обл.), Лозівська міська лікарня (Харківська обл.), Путивльська ЦРЛ (Сумська обл.), Мелітопольська міська лікарня № 2 (Запорізька обл.), Нововоронцівська ЦРЛ (Дніпропетровська обл.), Катеринопільська ЦРЛ (Черкаська обл.), Овідіопольська ЦРЛ (Одеська обл.) та в інших.

З лікарями закладів, що отримали ультразвукові системи, проведено ознайомчі, навчальні заходи з метою покращення рівня медично-діагностичного обслуговування пацієнтів.

За початок 2019 рік за Програмою «Кусаноне» компанія «ІНМЕД УКРАЇНА» (офіційний дистриб’ютор Canon Medical Systems в Україні) вже отримала більше 10 звернень від українських лікарень та надала їм пропозиції на ультразвукові діагностичні системи експертного класу (Xario 100 Platinum Series, Xario 200 Platinum Series, Aplio 300 Platinum Series).

Сподіваємось, що кожна лікарня отримає необхідне обладнання та проводитиме діагностику населення на апаратах експертного класу.