Canon Medical Systems
01135
Київ
вул. Григорія Андрющенка, 7/19
Olha.Runkova@inmedua.com
https://www.canon-medical.com.ua/img/header/Logo_Canon_Medical_Systems_2018.svg

Тренінг на тему «Моніторинг стану плода»


Для розповсюдження зверніться до нашої контактної особи Olha.Runkova@inmedua.com

Друзі та партнери, запрошуємо Вас взяти участь в професійному тренінгу на тему "Моніторинг стану плода" для акушерів-гінекологів з перинатальної медицини, де Canon Medical Systems виступає партнером заходу.

Цей проект розкриває теми ведення вагітності, вагітність високого ризику, ЗРП, фетальний моніторинг, преклампсія і т.п. Неможливо уявити спостереження вагітності без сонологічного дослідження. 

Отже, трішки про автора проекта:

Віктор Ошовський  к. м. н., фахівець з медицини плода. Консультант міжнародних організацій: Фонду народонаселення ООН (UNFPA), Міжнародної федерації планування сім'ї, Федерації порятунку дітей (IPPF), Програми передових технологій в охороні здоров'я (PATH), Всесвітньої організації охорони здоров'я (WHO), Управління верховного комісаріату ООН у справах біженців (UNHCR). Перекладач з англійської, німецької та італійської мов
З 2010 по 2012 рік – старший науковий співробітник Центру мікроінвазивній і фетальної хірургії Університетської клініки Йоганна Гутенберга (Майнц, Німеччина). Стипендіат Німецької Академії Міжнародного Співробітництва (DAAD). Представник DAAD на 61-й зустрічі з Нобелівськими лауреатами з фізіології і медицині в Ландау, 2011 р. Стипендіат Американо-Австрійського медичного фонду (2017). Віктор Іванович, є ментором наукової програми Synevodays та "ЗУСТРІЧІ ПРОФЕСІОНАЛІВ: медицина плода", під час роботи на кафедрі "Акушерства, гінекології та медицини плода" був спікером на ПАЦ, ТУ. В співпраці з журналом "З турботою про Жінку" був тренером на майстер-класах на тему ультразвукової діагностики під час вагітності.

Тренінг відбудеться 30.11.2019 в конференц-залі Astarta Organic Business Centre, м. Київ. 

Переглятути програму (скачати pdf):