Canon Medical Systems
01135
Київ
вул. Григорія Андрющенка, 7/19
pr@inmedua.com
https://www.canon-medical.com.ua/img/header/Logo_Canon_Medical_Systems_2018.svg
Toshiba America Medical Systems Regional Offices

ТОВ "ІНМЕД УКРАЇНА"

Компанія ІНМЕД УКРАЇНА – провідна компанія України та офіційний дистриб'ютор провідного світового бренду Canon Medical Systems. Компанія спеціалізується на постачанні та обслуговуванні високотехнологічного медичного обладнання, а також організовує навчальні заходи для медичних працівників.

Висококваліфікована команда наших менеджерів оперативно зреагує та допоможе Вам підібрати оптимальний варіант комплектації необхідним обладнанням, а інженери забезпечать своєчасну установку, навчання роботі з системами, гарантійне та післягарантійне обслуговування. Для отримання детальної інформації, будь ласка, зверніться до нашого офісу.

Головний офіс

Україна, 03058, м. Київ, вул. Борщагівська, 204-В
тел.: (044) 338 00 95
факс: (044) 338 00 96
info@inmedua.comТОВ "Астріум"

Компанія "Астріум" – дистриб’ютор бренду Canon Medical Systems в Україні, що постачає високотехнологічне обладнання в медичні заклади бюджетного сектору. "Астріум" забезпечує державні медичні заклади кращими інноваційними комплексними рішеннями для проведення діагностики. Для досягнення максимальної ефективності "Астріум" забезпечує весь цикл робіт: підбір оптимальної комплектації медичного обладнання, проектування спеціалізованих приміщень, постачання обладнання до місця призначення, його інсталяцію та монтаж, навчання медичних працівників роботі на обладнанні, сервісний гарантійний та післягарантійний супровід. 

Головний офіс

Україна, 01032, м. Київ, вул. Саксаганського, 120,оф 24
Тел.: (044) 466 77 65
office@astrium.com.ua