Canon Medical Systems
01135
Київ
вул. Григорія Андрющенка, 7/19
pr@inmedua.com
https://www.canon-medical.com.ua/img/header/Logo_Canon_Medical_Systems_2018.svg
Для отримання гарантійного обслуговування телефонуйте нашому оператору +38 (044) 338 00 95

Сервісна підтримка передбачає прямий контакт з клієнтом і швидке рішення будь-якої проблеми
Кожна організація по-своєму унікальна, але, якщо трапиться надзвичайна ситуація, всі постачальники медичних послуг хочуть одного: негайного контакту зі службою підтримки та швидкого усунення проблеми. Відзначена нагородами служба підтримки Canon Medical Systems спеціалізується саме в цьому.
Наш комплексний підхід, коли технічне обслуговування та цілодобова сервісна підтримка зосереджені в одному підрозділі, забезпечує неперевершену підтримку замовників впродовж всього терміну експлуатації.

Ми доступні
В наші регіональні центри підтримки можна звернутися, просто зателефонувавши нам. Всі телефонні заявки на обслуговування обробляються групами добре підготовлених фахівців, що мають повний доступ до нашої всесвітньої сервісної мережі. У Canon Medical Systems будь-яка заявка на обслуговування закривається в тому випадку, якщо  замовник повністю задоволений результатом.

Ми віддані своїй справі
Наші досвідчені інженери, які пройшли підготовку на підприємстві, володіючи доступом до останніх оновлень і оригінальних  запчастин, мають в своєму розпорядженні все необхідне для швидкого вирішення проблеми. Якщо це все-таки неможливо, ми гарантуємо швидке залучення сервісних фахівців в Європі і на підприємстві виробника, щоб звести простій обладнання до мінімуму.