Canon Medical Systems
01135
Київ
вул. Григорія Андрющенка, 7/19
pr@inmedua.com
https://www.canon-medical.com.ua/img/header/Logo_Canon_Medical_Systems_2018.svg
Про нас

Зроблено для партнерства. Зроблено для пацієнтів. Зроблено для Вас.

Девіз нашої компанії – «Зроблено для життя» – втілює наше зобов’язання безпосередньо сприяти покращенню здоров’я людей.

Ми розуміємо, що життя – це найцінніше, і прагнемо створити нові цінності для клінічної практики за допомогою інновацій та співпраці з нашими клієнтами, надаючи послуги та продукти, що забезпечують впевненість в діагностичному результаті.

Ми прагнемо розвивати свою філософію «Зроблено для життя» та рухатися вперед разом з нашими клієнтами.

Корпоративна філософія

Поважаючи життя, група Canon Medical Systems Corporation завжди сприяє охороні здоров'я та соціальному забезпеченню, пропонуючи інноваційні та сучасні продукти та рішення для своїх клієнтів у всьому світі.

Підвищення якості життя:
Пропонуємо технології, що забезпечують швидшу, більш точну діагностику, покращення лікування та вдосконалення догляду за пацієнтами.

Довготривалі зобов’язання щодо інновацій:
Виготовляємо надійні системи, що забезпечують максимальний строк експлуатації, підвищену продуктивність та вдосконалення робочого процесу протягом всього терміну служби.

Досягнення довготривалих партнерських відносин:
Всеохоплююче зобов’язання щодо безперервного і якісного надання клієнт-орієнтованих рішень у всьому світі.

Постійно сприяємо вдосконаленню системи охорони здоров’я разом з нашими клієнтами.

Наша філософія «Зроблено для життя» втілює наше щире бажання сприяти покращенню людського життя. Наш бізнес – постачання високоякісної, надійної продукції та відмінних послуг для наших клієнтів. Рухаючись вперед, ми продовжуємо зростати разом з нашими клієнтами, щоб досягти цієї мети. Всі співробітники Canon Medical Systems у всьому світі керуються цією філософією у своїй діяльності.

Наша компанія була піонером у впровадженні діагностичної візуалізації в Японії. З тих пір, рухаючись в ногу зі швидким прогресом в області медичних технологій та керуючись високим рівнем очікування наших клієнтів, ми продовжуємо створювати інновації та пропонувати нові цінності для клінічної практики в галузі охорони здоров’я на користь людям у всьому світі. Відповідно, ми розробили безліч перших у світі та перших в Японії технологій, які зараз використовуються клієнтами по всьому світу. В той же час, в умовах старіння суспільства у багатьох країнах та збільшення витрат на медичне обслуговування, задачі охорони здоров’я стали ще складнішими, і це привело до труднощів для клінічних центрів, зобов’язаних захистити життя людей. Ми будемо, як і раніше, прагнути до оптимальних рішень, розглядаючи проблеми з точки зору клієнтів та пацієнтів.

Наші місії, яким ми присвячуємо себе:

  • Сприяти управлінню лікарнями, пропонуючи рішення, що оптимізують цілий ряд витрат, починаючи від запровадження медичної системи до її технічного обслуговування та експлуатації.

  • Покращувати робочий процес для підвищення ефективності надання медичних послуг.

  • Забезпечувати цінності для клінічної практики шляхом раннього виявлення та діагностики захворювання у зручний для пацієнта спосіб.

Ми приєдналися до Canon Group у 2016 році в якості основного підрозділу компанії Canon з виробництва медичного обладнання, а 4 січня 2018 року назва компанії була змінена на Canon Medical Systems Corporation. Щоб суттєво зміцнити та розширити наш бізнес, ми прагнемо створити синергію, інтегруючи наші технології з технологіями візуалізації та провідними розробками Canon, такими як високоточне механічне конструювання та інноваційні рішення в створенні програмного забезпечення.

Основа нашої діяльності – це партнерські відносини, які ми побудували з багатьма клієнтами. На основі нашої філософії «Зроблено для життя» ми, як і раніше, прагнемо сприяти глобальній охороні здоров'я, і в цю нову еру ми побудуємо яскраве майбутнє разом з нашими клієнтами.