Canon
01135
Київ
вул. Григорія Андрющенка, 7/19
Olha.Runkova@inmedua.com
https://www.canon-medical.com.ua/img/header/Logo_Canon_Medical_Systems_2018.svg
Про нас

TOSHIBA MEDICAL SYSTEMS

Компанія Toshiba Medical в усьому світі пропонує повний спектр цифрових приладів для ультразвукової діагностики, багатозрізові рентгенівські комп'ютерні томографи, магнітно-резонансні томографи, новітні ангіографічні системи з цифровим плоским детектором, сучасні рентгенівські системи (як аналогові, так і цифрові, в тому числі з цифровим плоским детектором).

MADE FOR LIFE

У грудні 2016 року компанія Toshiba Medical стала членом Canon Group. Відповідно до нашого принципу Made For Life ми продовжуємо розробляти нові технології, що підвищують рівень турботи про пацієнта та забезпечують незмінну якість протягом всього терміну служби обладнання.

Наша місія полягає в тому, щоб надати медичним спеціалістам рішення, які підтримують їх зусилля, спрямовані на сприяння здоров'ю та благополуччю пацієнтів у всьому світі.

Наша мета - забезпечити оптимальні медичні можливості для пацієнтів завдяки безкомпромісній роботі, комфорту та безпеці.

У Toshiba Medical ми працюємо рука об руку з нашими партнерами - нашим медичним, академічним та науковим співтовариством. Ми будуємо відносини на основі прозорості, довіри та поваги. Разом ми прагнемо створити провідні галузеві рішення, які покращують якість життя.